Právě vyšlo

Koupelny

15. 5. 2013, 11:15 | Diskuze (1)


Koupelny Zlín

31. 5. 2013, 14:29 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: koupelny-koupelny.cz » Alfa a omega každé koupelny
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Partnerské weby
Zavoláme Vám

Alfa a omega každé koupelny

Alfa a omega každé koupelny

13. 5. 2013, 13:00

Koupelny vždy patřily k hygienickým potřebám. Všechny vypadaly takřka stejně, co se týče vzhledu a vybavení. Doba, ale pokročila a dnes nám slouží také k relaxaci a regeneraci. Vybrat z nepřeberného množství designů, tvarů a barev není nic jednoduchého. Především, když koupelny patří k místnostem, které by měly sloužit daleko déle než jiné místnosti, které můžeme jednoduše přestavět. Důležité je vybrat to co se vám za čas „neokouká“.

Koupelny - náležitosti

V dnešní době patří koupelny k jedné z nejdůležitějších místnostem v domě. Lidé na ní kladou stejné nároky jako na kteroukoliv jinou místnost. Už to není jen místo sloužící k hygieně, ale také sloužík regeneraci, odpočinku a načerpání nových sil po náročném pracovním dni. Vybrat nebo sestavit koupelny, podle všech přání a požadavkům nebude zcela jednoduché, i když to patří k nejoblíbenějším činnostem. Musíme při tom brát v úvahu životnost, estetičnost a také funkčnost.

Vypadá to jako, když designeři nikdy nespí, protože každou chvíli mámena trhu něco nového z interiérového světa. Proto vybrat něco co vám prooko vydří celá léta nebude jednoduché a skloubit to s celým domem užvůbec ne. Není problém si udělat samostatný styl koupelny, která jev uzavřené místnosti. Design máme za sebou.

Teď vybrat nábytek a příslušenství a zakomponovat ho do místnosti, kterou máme k dispozici.Mezi nejdůležitější prvek můžeme zařadit umyvadlo. Nejčastějšímma­teriálem bývá sanitární keramika, které se vyznačuje barevnou stálostí, je odolná proti chemikáliím a proti poškrábání. Dnešní koupelny neobsahují umyvadla jen z keramiky, ale také ze skla,nerezového kovu nebo z akrylátu. Těmito materiály cena vzroste azároveň netradiční materiály vyžadují netradiční vybavení celémístnosti.

Vana je alfou a omegou takové místnosti. Kdo by neznal ten příjemný pocit při relaxování v horké lázni. Vana patří mezi takové prvky koupelny, které se nedají jen tak vyměnit. Proto musíme pečlivězvážit umístění a také tvar vany. Tvary v dnešní době mají značnýrozsah. Nabízí se vany rohové, kulaté, různě tvarované. Pro ty co rádive vaně společnost existují vany pro dva. Nadstandardním vybavením vanyjsou různé hydromasážní trysky.

Koupelny potřebují individuální řešení, zejména při osvětlení, které je velmi důležité a ocení hozejména ženy. Takové špatně rozmístěné osvětlení u zrcadla nadumyvadlem může vytvářet na obličeji stíny, což není nic příjemného.Nesmíme také zapomenout na příslušenství, které utváří styl místnosti.Jsou to různé háčky, poličky a skřínky, které by koupelny měly mít.

Zobrazení: 43835 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 2
alfou a omegou každé koupelny je podle mě kvalitní vana...alex22. 8. 2012
dobrou koupelnu dělají především kvalitní a pěkné obklady...jana22. 8. 2012
diskuze