Právě vyšlo

Koupelna je ráj

13. 5. 2013, 12:59 | Diskuze (0)
Renovace koupelny

13. 5. 2013, 12:59 | Diskuze (2)


navigation iconNacházíte se: koupelny-koupelny.cz » Koupelna je ráj
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Partnerské weby
Zavoláme Vám

Koupelna je ráj

Koupelna je ráj

13. 5. 2013, 12:59

Koupelna je ráj. Nejen pro tělo, ale i pro duši! Ale jen v případě, že si ji zařídíme podle svých představ o takovém ráji. Odpočinete si po celodenním shonu raději ve vaně plné bublinek a pěny při svitu svíček nebo dáte přednost osvěžující sprše v moderním sprchovém koutě?

Renovace koupelny

Většina z nás dnes renovuje svou koupelnu a nahrazuje klasickou vanu modernější variantou - sprchovým koutem. Toto řešení je nejen modernější, ale také v mnoha ohledech praktičtější. Spousta z nás řeší otázku nedostatku místa v koupelně. Nahrazení koupelové vany sprchovým koutem ušetří opravdu spoustu prostoru. Navíc i údržba a úklid sprchového koutu nevyžadují tolik času a námahy.

Rekonstrukce koupelny

Klasické panelákové umakartové jádro bytů je už, doufejme, hudbou dávné minulosti. Ve většině panelových domů proběhly rekonstrukce koupelen, jádra byla vyzděna. Vždyť kdo by chtěl neustále slyšet od sousedů každé vrznutí dveří do koupelny či na toaletu. A že vrzání dveří je to nejmenší by jistě potvrdil každý z vás, kdo takové umakartové jádro zažil. Že jste stále majiteli bytu s touto „vymožeností“? Ale to snad ne! Je na čase vaši koupelnu renovovat!

Nebojte se nové koupelny!

Že se snad bojíte pustit do rekonstrukce své koupelny? Věřte, že dnes opravdu není čeho se bát. Umakartová jádra bytu jsou pryč, stejně tak jako to, že by rekonstrukce vaší koupelny musela nutně znamenat několik týdnů strávených bez vody, možnosti používat toaletu, v bytě plném zedníků, instalatérů a prachu. Zapomeňte na to!

Pořiďte si novou koupelnu z tepla a klidu domova

Ani obíhání obchodů a shánění řemeslníků vás nečeká. Novou koupelnu si pořídíte v podstatě bez toho, abyste vytáhli paty z bytu. Doba pokročila, umakart je pryč, internet je zde. Stačí navštívit webové stránky koupelnových studií! Jsou plné fotogalerií kompletních koupelen i jejich jednotlivých částí. Vyberte si typ sprchového koutu, barvu a dekor koupelnové dlažby a obkladů. Využijte takzvaný on-line konfigurátor zcela zdarma. O co se jedná, ptáte se. Jednoduše si díky němu navolíte svou koupelnu snů do posledního detailu a konfigurátor vám spočítá, kolik vás tento ráj nejen pro tělo, ale i pro duši bude přesně stát.
Zobrazení: 41896 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze