Právě vyšlo

Renovace koupelny

13. 5. 2013, 12:59 | Diskuze (2)
Koupelny Zlín

31. 5. 2013, 14:29 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: koupelny-koupelny.cz » Koupelna se sprchovým boxem
Partnerské weby

Dětské matrace pro Vaše miláčky. Leptání VIN na okna. Volejte 800 117 556. Luxusní kancelářské židle za fantastické ceny!

Zavoláme Vám

Koupelna se sprchovým boxem

Koupelna se sprchovým boxem

13. 5. 2013, 12:59

Ne každé rozměry koupelny dovolují zabudování vany a ne každý dává přednost koupeli před sprchováním. Jestliže se prostě vana „nevejde“ anebo jste vyznavači sprchy, nabízí se vám možnost využít sprchového boxu. Jejich nabídka je na tuzemském trhu bohatá a určitě splní požadavky každého zákazníka.

Co je sprchový box?

Jedná se v podstatě o další alternativu pro lidi, kteří nemají rádi koupání ve vaně. Jde de facto o vylepšené sprchové kouty obsahující některé prvky, které u standardních sprchových koutů nenaleznete. Jsou sice poněkud robustnější, ale zato mají širší možnosti využití a jejich instalace je mnohem pohodlnější a rychlejší, než tomu je u klasické vany či sprchového koutu.

Ideální řešení pro malé prostory

Ne každý byt dovoluje vybudování prostorné koupelny a právě tady je sprchový box ideálním řešením. Vejde se totiž i do poměrně malého prostoru. Obvykle jsou v nabídce trhu boxy o rozměrech 80×80×205 cm či 90×90×205 cm. Z toho je zřejmé, že se vejdou téměř kamkoli, a to aniž by se zmenšil komfort uživatele při osobní hygieně. Právě naopak. Díky výbavě boxu se pohodlí ještě zvýší.

Možnosti sprchového boxu vyhoví každému

Variabilita sprchových boxů nespočívá jen v jejich rozměrech a tvarech. Také samotné vybavení má mnoho možností. Zákazník od prodejce dostane modul, který je podle požadavků vybaven vším, co uživatel objedná. Kromě klasické sprchy to může být i hydromasážní sprcha či přímo sprchový panel a dále lze objednat i halogenové osvětlení, malé odkládací poličky nebo pro větší pohodlí také sedátko.

Sprchový box slouží i spoří

Kromě již zmíněné úspory místa spočívají další výhody sprchového boxu také v příjemnějším a hlavně bezpečnějším vstupování do nízké vaničky s výškou většinou 15 cm než do běžné vany. A zajímavá může být také nezanedbatelná úspora vody. Při běžném 15 minutovém sprchování je spotřeba vody cca 60 – 80 litrů, zatímco standardní vana délky 160 cm má obsah téměř 200 litrů!
Zobrazení: 78371 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze