Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: koupelny-koupelny.cz » Koupelna se sprchovým boxem
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Zavoláme Vám

Koupelna se sprchovým boxem

Koupelna se sprchovým boxem

13. 5. 2013, 12:59

Ne každé rozměry koupelny dovolují zabudování vany a ne každý dává přednost koupeli před sprchováním. Jestliže se prostě vana „nevejde“ anebo jste vyznavači sprchy, nabízí se vám možnost využít sprchového boxu. Jejich nabídka je na tuzemském trhu bohatá a určitě splní požadavky každého zákazníka.

Co je sprchový box?

Jedná se v podstatě o další alternativu pro lidi, kteří nemají rádi koupání ve vaně. Jde de facto o vylepšené sprchové kouty obsahující některé prvky, které u standardních sprchových koutů nenaleznete. Jsou sice poněkud robustnější, ale zato mají širší možnosti využití a jejich instalace je mnohem pohodlnější a rychlejší, než tomu je u klasické vany či sprchového koutu.

Ideální řešení pro malé prostory

Ne každý byt dovoluje vybudování prostorné koupelny a právě tady je sprchový box ideálním řešením. Vejde se totiž i do poměrně malého prostoru. Obvykle jsou v nabídce trhu boxy o rozměrech 80×80×205 cm či 90×90×205 cm. Z toho je zřejmé, že se vejdou téměř kamkoli, a to aniž by se zmenšil komfort uživatele při osobní hygieně. Právě naopak. Díky výbavě boxu se pohodlí ještě zvýší.

Možnosti sprchového boxu vyhoví každému

Variabilita sprchových boxů nespočívá jen v jejich rozměrech a tvarech. Také samotné vybavení má mnoho možností. Zákazník od prodejce dostane modul, který je podle požadavků vybaven vším, co uživatel objedná. Kromě klasické sprchy to může být i hydromasážní sprcha či přímo sprchový panel a dále lze objednat i halogenové osvětlení, malé odkládací poličky nebo pro větší pohodlí také sedátko.

Sprchový box slouží i spoří

Kromě již zmíněné úspory místa spočívají další výhody sprchového boxu také v příjemnějším a hlavně bezpečnějším vstupování do nízké vaničky s výškou většinou 15 cm než do běžné vany. A zajímavá může být také nezanedbatelná úspora vody. Při běžném 15 minutovém sprchování je spotřeba vody cca 60 – 80 litrů, zatímco standardní vana délky 160 cm má obsah téměř 200 litrů!
Zobrazení: 108715 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze