Právě vyšlo

Koupelna je ráj

13. 5. 2013, 12:59 | Diskuze (0)


Koupelny

15. 5. 2013, 11:15 | Diskuze (1)


Renovace koupelny

13. 5. 2013, 12:59 | Diskuze (2)


navigation iconNacházíte se: koupelny-koupelny.cz » Koupelnový nábytek nemusí být sterilní nudou
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Partnerské weby
Zavoláme Vám

Koupelnový nábytek nemusí být sterilní nudou

Koupelnový nábytek nemusí být sterilní nudou

13. 5. 2013, 12:59

Koupelna nemusí rozhodně vypadat pokaždá jako ta z paneláku - oprýskaná smaltovaná vana, skříňka s poškrábaným zrcadlem, několik plastových stojánků na kartáčky a pro jistotu ještě pár věcí poházených na pračcce.

Koupelny nejen bílé

Vybavení v koupelně už dávno nemusí vypadat tak sterilně jako v nemocnici - vybledlé zelené či bílé barvy. Dnes si vzali zkušení designéři do parády i koupelnový nábytek, takže pokud chcete bydlet stylově, nic vám v tom nebrání, nabídka je široká.

Jak vypadá průměrná koupelna

Ruku na srdce, s koupelnovým nábytkem si asi dnešní člověk láme hlavu nejméně. Plastové skříňky, možná regály na odkládání nepotřebných kosmetických potřeb, vana která je prostě funkční vanou a k tomu nějaké skleněné světlo. Ale neměl by si člověk užít luxus i při koupeli? Dnes se nebudeme sáhodlouze rozepisovat o různých vanách, sprchových koutech, ani jiných věcích souvisejících s vaší lázní. Tento článek se zabývá spíše tím jak z vaší koupelny vybudovat – s trochou nadsázky- vaší svatyni za pomocí kvalitního a designového koupelnového nábytku.

Jak vybrat a nepřebrat

Určitě v první řadě, pokud vám jde o kvalitu, neměli byste vybírat jen podle ceny. O plastových stojáncích a skříňkách v sanitárních barvách už jsme tu jistě psali, čili je jasné že ani vy po nich asi netoužíte. Kvalitní koupelnový nábytek jde ale při troše snahy pořídit za rozumnou cenu. Tak si můžete i vybrat materiál podle vlastnáího výběru – různé druhy dřeva v tisíci různých designů, imitace mramoru pro ty obzvláště náročné – nabídka je široká.

Koupelnový nábytek

Záleží i jestli bude chtít nábytek v relativně střízlivých barvách i tvarech či naopak extravagantní z tropických dřev. Zrcadla už také dávno nejsou k dostání jen hranatá, na dvířkách skříněk. Do módy se dnes dostávají ovály či kombinace dvou menších kulatých. Tak co, přemýšlíte už, jak svojí koupelnu zvelebíte?
Zobrazení: 127328 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze