Právě vyšlo


Renovace koupelny

13. 5. 2013, 12:59 | Diskuze (2)
navigation iconNacházíte se: koupelny-koupelny.cz » Koupelny
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Partnerské weby

Kvalitní dětské židle od AZ TORAL.

Zavoláme Vám

Koupelny

Koupelny

15. 5. 2013, 11:15

Koupelny nejsou jen dalším prostorem ve Vašem bytě či domě, není to jen místo kde teče teplá a studená voda. koupelny by měly být oázou klidu a pohody která Vám po únavném pracovním dni poskytne odpočinek a přijemnou relaxaci. Do koupelny by měl člověk vstupovat se stejným pocitem, s jakým by vstupoval do římských lázní a koupelnové studio Eva Domenici Vám ten mimořádný pocit zajistí.

Koupelna - oáza pohody

Pokud je před Vámi realizace koupelny ve Vaší novostavbě či jste se rozhodli staré koupelny zrenovovat, přestavět na koupelny zcela nové tváře, je nutné mít na paměti několik základních faktů. Koupelny, to není jen vana či sprchový kout. Koupelny to jsou i dlaždičky, obklady, dekorace, koupelnový nábytek a další prvky které teprve dohromady tvoří koupelny v ucelené podobě.

Při realizaci koupelny je nutno věnovat všem těmto prvkům náležitou pozornost a nesoustředit se jen na jednu či dvě věci. Jak již bylo řečeno v úvodu, koupelny by měly být místem odpočinku a relaxace a podle toho by jste k ní měli také přistupovat, respektive jí podle toho zařizovat.

Zařízení koupelny

Při zařizování koupelny by se mělo dbát na množství variabilních dekorací a funkčních prvků.
Měli by jste se při výběru zaměřit také na barvy a nechat se inspirovat i nezvyklými tóny barev či barevnými vzory. Při realizaci koupelny není nutné nakupovat každý prvek zvlášť od jiného dodavatele. V dnešní době na trhu působí koupelnová studia, která jsou schopna a všechny tyto prvky dodat ať už jednotlivě nebo jako funkční celek. Takovým koupelnovým studiem je i studio koupelnového designu Eva Domenici. Setkáte se se zde se zkušenými profesionály kteří Vám nejen doporučí ale i poradí ve všem, co se koupelny a jejich realizace týče.

Koupelnové studio nabízí širokou škálu produktů počínaje sanitární keramikou a hydromasážními systémy konče. Máte možnost výběru ze:Sanitární keramiky
Koupelnového nábytku
Vodovodních baterií
Vanových zástěn
Sprchových zástěn
Sprchových vaniček
Hydromasážních a parních boxů
Hydromasážních panelů
Van
Hydromasážních systémů do van
Širokého sortimentu doplňků pro koupelnyKoupelnové studio Eva Domenici svým zákazníkům nabízí nejen výběr z toho nejkvalitnějšího sortimentu pro koupelny ale také poradenství v tomto oboru včetně grafických návrhů toho, jak by měla Vaše koupelna ve výsledku vypadat s ohledem na Vaše přání a požadavky.

Zobrazení: 152593 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 1
také raději navštívím koupelnové studio, než bych se všechno...karel22. 8. 2012
diskuze