Právě vyšlo
Koupelny Zlín

31. 5. 2013, 14:29 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: koupelny-koupelny.cz » Kritéria výběru sprchových koutů
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Zavoláme Vám

Kritéria výběru sprchových koutů

Kritéria výběru sprchových koutů

13. 5. 2013, 12:59

Př výběru toho nejlepšího a zároveň nejpraktičtějšího sprchového koutů platí několik základních kritérií. Předně chceme docílit, aby sprchový kout zapadl skvěle do naší koupelny. Měl by také ladit s celkovým designem koupelny a hlavně být kvalitní aby dlouho sloužil našim potřebám.

Nejkvalitnější sprchový kout

V podstatě se dají sprchové kouty rozdělit do tří skupin. Rámová konstrukce sprchového koutu působí bytelněji a je také odolnější. Půlrámová konstrukce dává vyniknout výplním. Bezrámová konstrukce sprchových koutů je jednou z nejdražších. Na druhé straně je tato varianta velice elegantní a nejestetičtější. Kvalitní materiál je základem každého sprchového koutu.

Základní materiály sprchových koutů

Nejčastěji se vyrábějí rámy sprchových koutů z hliníku. Tento materiál je velice pěkný, ale musí být také kvalitně vyroben. Plast je druhým nejběžnějším materiálem. Plastové rámy představují celou řadu předností a výhod. Skvěle odolává různým nárazům. Dále nekoroduje a nedochází k odlupování barvy. Široké spektrum barevných provedení je ideální pro celkové sladění barevného provedení celé koupelny. Plast se dá také upravit do nejrůznějších atypických rozměrů.

Výplně sprchových koutů

Do sprchových koutů s hliníkovým rámem se usazují převážně skleněné výplně. Skleněné výplně musí být z bezpečnostního skla, aby nedocházelo k nežádoucím poraněním v důsledku rozbití skla. Jednou z předností skleněných výplní sprchových koutů je jejich rozmanitá povrchová úprava. Náš trh nabízí mnoho barevných provedení od klasického čirého skla, přes atraktivní matné sklo až po luxusní sklo s různými vzory.

Atypické sprchové kouty oživení koupelny

Stále populárnější a oblíbenější jsou atypické sprchové kouty. Jsou jednoznačně příjemným oživením každé koupelny. Dispoziční rozměry každé koupelny jsou základním faktorem pro výběr sprchového koutu. Sprchový kout má mít předně prostorný vnitřní prostor. Obdélníkové sprchové kouty jsou tou nejoptimálnější formou. Prostorově úspornější jsou čtvrtkruhové sprchové kouty. Systém otevírání je dalším významným faktorem při výběru a realizaci každého plně funkčního a praktického sprchového koutu s moderním designovými prvky.
Zobrazení: 122444 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze