Právě vyšlo

Koupelny

15. 5. 2013, 11:15 | Diskuze (1)
Koupelna je ráj

13. 5. 2013, 12:59 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: koupelny-koupelny.cz » Renovace koupelny
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Zavoláme Vám

Renovace koupelny

Renovace koupelny

13. 5. 2013, 12:59

Vybudování nové koupelny, ale i pouhá renovace koupelny stávající, vždycky znamená pořízení hlavních součástí koupelny, ale také dalších doplňků, které zajistí, že vaše koupelna bude moderní a její prostředí pro uživatele příjemné.

Vzhled koupelny je třeba dobře promyslet

Každé rozhodování potřebuje svůj čas. I když základní představu o podobě nové koupelny jistě máte, přesto může doznat změny při prohlídce produktů v nabídkovém katalogu. Na konec si možná vyberete jinou vanu, nebo ji nahradíte sprchovým koutem, jiné mohou být i dlaždičky nebo koupelnový nábytek.

Koupelny Kaplan nabízejí veškerý sortiment

K rozhodnutí může přispět komplexní nabídka firmy Koupelny Kaplan. V jejich internetovém obchodě jsou jednak základní součásti koupelen od vany přes umyvadla až ke klozetovým mísám či sprchovým boxům. Objednat zde ale můžete i veškerý instalační materiál, v nabídce nechybějí obkladové i podlahové dlaždice, najdete zde koupelnový nábytek, vanové zástěny a další doplňky včetně čisticích prostředků.

Rekonstrukce znamená i modernizace

Pokud se rozhodnete vaši koupelnu předělat, jistě se zamyslíte i nad možností využít některé moderní prvky. Jedním takovým může být výměna klasického odpadu ve sprchovém koutu za podlahový žlab, který upraví výškové poměry v koupelně a ještě zajistí bezbariérový přístup. Dalším moderním prvkem jsou například podmítkové nádrže, které zajistí zvětšení prostoru, kterého někdy nebývá v koupelně nazbyt.

Vana nebo sprchový kout?

Pokud nepatříte mezi ty, kteří preferují koupel ve vaně plné voňavé pleny, prohlédněte si sortiment sprchových koutů, které můžete v obchodě Koupelny Kaplan pořídit. Nabízejí se zde plně vybavené sprchové boxy, které stačí jen napojit a můžete je ihned používat. Ty nejmodernějších z nich mají pro uživatele i možnost parních či masážních trysek, zabudováno je zde dokonce rádio, osvětlení nebo ventilátor. Prostě vybere si i ten nejnáročnější zákazník.

Nakoupíte při jediné objednávce

Příjemné v nabídce obchodu Koupelny Kaplan je bezesporu to, že pro renovaci či rekonstrukci koupelny vše nakoupíte na jediném místě. Není třeba hledat a shánět po více obchodech. Tady vyjdou vstříc každému zákazníkovi a jeho objednávku vyřídí rychle a bez chyb.
Zobrazení: 47149 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 2
úplně nejlepší je mít vanu zkombinovanou se sprchovým koutem...petr22. 8. 2012
Je pravda, že to ušetří hodně místa, ale já jsem to tak do k...Katka15. 8. 2014
diskuze