Právě vyšlo
Renovace koupelny

13. 5. 2013, 12:59 | Diskuze (2)


navigation iconNacházíte se: koupelny-koupelny.cz » Tradiční a moderní designové obklady do koupelny
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Partnerské weby
Zavoláme Vám

Tradiční a moderní designové obklady do koupelny

Tradiční a moderní designové obklady do koupelny

13. 5. 2013, 12:59

Obklady spolu s dlažbami jsou nedílnou součástí mnoha interiérů. Prostory kuchyní, koupelen, vstupních hal nebo teras s tradičními nebo moderními designovými obklady získávají jedinečný elegantní a nadčasový rozměr. Moderní kolekce obkladů do koupelen jsou kombinací mnoha prvků.

Obklady do koupelny v netradičních tvarech

Obklady do koupelen nemusejí být vždy ve standardních rozměrech. Originální tvary, nepřeberné množství barevných designových provedení, různé povrchové úpravy a atypické rozměry obkladů do koupelen učiní z mnoha koupelen naprosto fantastické interiéry. Fantazii se meze nekladou a koupelna se tak může stát velice atraktivním a zajímavým prostorem, kde se vám bude také příjemně relaxovat.

Obklady do koupelny v nejrůznějším barevném provedení

Stále moderní jsou klasické obklady koupelen obdélníkového tvaru. Nadčasové a stále moderní elegantní kombinace černo-bílá nezklame žádného vyznavače klasiky. Noblesní šedé obklady do koupelen jsou stálicí mezi barevnými provedeními. Přírodní odstíny jsou stále in. Horkými favoritkami mezi barvami jsou výrazné odstíny modré a sytě červené. Oranžová a fialová vtisknou moderní koupelně neopakovatelnou jedinečnost a originalitu. Pistáciová v kombinaci s hnědou působí decentně a luxusně.

Originální ornamenty elegance obkladů do koupelny

Nejrůznější originální ornamenty obkladů do koupelny mohou jedním z nejvýraznějších prvků moderní designové koupelny. Jednoduché květinové vzory v decentním barevném provedení vládnou mnoha koupelnám. Geometrické vzory v různých stylizacích mají také své favority a vyznavače. Atraktivní celoplošná dekorace je jedním z nejimpozantněj­ších prvků stylové a designové nadčasové koupelny. Velice elegantně působí pouze jedna strana koupelny s celoplošnou dekorací.

Praktická mozaika jedinečné obklady do koupelny

Různobarevné mozaiky jako obklady do koupelny mají své jedinečné kouzlo a také mnoho předností. Větší tvary obkladů do koupelen působí luxusně a exkluzivně. Různobarevná mozaika se hodí a je praktická na obklady van. Mozaika ze skla nebo keramiky vždy příjemně ozvláštní každou koupelnu. Jednoduchý obklad působí vždy elegantně a nepodléhá tolik moderním trendům.
Zobrazení: 114243 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze